Strona główna > Aktualności > Treści

Wchłanianie wilgoci potasowej

Jul 03, 2017

Alkaliczny mechanizm niszczenia oparzeń o charakterze alkalicznym jest absorpcją alkaliów, więc odwodnienie komórek lokalnych, jonów metali alkalicznych i białek tkankowych w celu utworzenia zdenaturalizowanych alkaliami kompleksów białkowych, zmydlona tkanka tłuszczowa z zanikiem potasu, zmydlenie ciepła może spowodować uszkodzenie tkanki głębokiej. Ponieważ kompleks białek zdenaturalizowanych alkaliami jest rozpuszczalny, jony metali alkalicznych mogą być dalej penetrowane do głębokiej tkanki, powodując uszkodzenia.

Oparzenia żrące są zwykle głębokie na więcej niż dwa stopnie, kłujące w przemoc. Rozpuszczanie rany w celu pogłębienia rany, miękki parch, było kleistym poślizgiem "mydlanym" lub "zgniłym tofu", podobnym do zmian, łatwym do skomplikowania po zakażeniu zranionej posocznicy. Kontakt paznokci z alkalicznymi substancjami żrącymi stanie się cieńszy, utrata blasku potasu z połyskiem, dzięki czemu paznokieć będzie płaski, a nawet łyżka. Cienki roztwór może sprawić, że skóra będzie sucha, popękana, linią. Sól kaustyczna na oku i silne podrażnienie górnych dróg oddechowych może powodować oparzenia oczu i górnych dróg oddechowych.

Przemysł nieorganiczny do produkcji potasu, taki jak nadmanganian potasu, azotyn potasu, wodorofosforan dipotasu i inne surowce. Nissin potasowy jest używany jako surowiec do produkcji mydła potasowego, mydła do prania, mydła szamponowego, kremu, kremu, szamponu i tak dalej. Przemysł farmaceutyczny do produkcji progesteronu, waniliny i innych surowców. Przemysł barwników stosuje się do wytwarzania barwników melaminowych. Przemysł baterii jest używany do produkcji baterii alkalicznych. Używany jako środek pochłaniający wilgoć, pochłaniający, Human potasowy do produkcji mydła potasowego, kwasu szczawiowego i różnych soli potasowych, ale także do galwanizacji, rzeźbienia, litografii itp .; wykorzystywany głównie do produkcji surowców soli potasowej, takich jak nadmanganian potasu, węglan potasu. W przemyśle farmaceutycznym, do wytwarzania borku potasowego, spironolaktonu, heparanu potasowo-humatowego, progesteronu i propionianu testosteronu. W przemyśle lekkim do produkcji mydła potasowego, baterii alkalicznych, kosmetyków (takich jak krem ​​na zimno, krem ​​i szampon). W przemyśle farbiarskim do produkcji barwników, takich jak redukcja niebieskiego RSN i tak dalej. W przemyśle elektrochemicznym, do galwanotechniki, rzeźby i tak dalej. Humian potasowy w przemyśle tekstylnym, do drukowania i farbowania, bielenia i merceryzacji, a także do wielu zastosowań do produkcji włókien chemicznych, głównych surowców z włókien poliestrowych. Ponadto jest on również stosowany do grzałek metalurgicznych i odtłuszczania skóry i tak dalej. Surowce chemiczne, dla medycyny, chemii gospodarczej i tak dalej. ; Używany jako odczynniki analityczne, odczynniki zmydlania, dwutlenek węgla i pochłaniacze wilgoci z potasu, ale także w przemyśle farmaceutycznym.

1, stosowany jako środek pochłaniający wilgoć, absorbujący, do produkcji kwasu szczawiowego i różnych potasu, ale także do galwanizacji, rzeźby, litografii

2, stosowany głównie do produkcji surowców takich jak potas, takich jak nadmanganian potasu, węglan potasu i tak dalej. W przemyśle farmaceutycznym, do produkcji boru potasu, spironolaktonu, heparanolu, propionianu testosteronu i tak dalej. W przemyśle lekkim do produkcji mydła potasowego, alkalicznych baterii potasowo-humatowych, kosmetyków (takich jak zimna śmietana, śmietanka i szampon). W przemyśle farbiarskim Humian potasowy do produkcji barwników, takich jak redukcja niebieskiego RSN i tak dalej. W przemyśle elektrochemicznym, do galwanotechniki, rzeźby i tak dalej. W przemyśle tekstylnym, do drukowania i barwienia, bielenia i merceryzacji, oraz dużej liczby używanych do produkcji włókien chemicznych, głównych surowców z włókien poliestrowych. Human potasowy Ponadto stosowany jest również do grzałek metalurgicznych i odtłuszczania skóry i tak dalej.

3, surowców chemicznych, dla medycyny, chemii gospodarczej i tak dalej.

4, stosowane jako odczynniki analityczne, odczynniki zmydlania, dwutlenek węgla i pochłaniacz wilgoci.

5, przemysł chemiczny do produkcji mydła do prania, szamponu, kremu, śmietany, szamponu i innych surowców. Przemysł farmaceutyczny do produkcji progesteronu, waniliny i innych surowców. Przemysł barwników stosuje się do wytwarzania barwników melaminowych. Przemysł baterii jest używany do produkcji baterii alkalicznych.