Strona główna > Aktualności > Treści

Produkcja humusu z potasu

Sep 22, 2017

Alkaliczny mechanizm urazu oparzeniowego jest alkalią absorpcji wody, więc lokalne odwodnienie komórkowe, alkalia i białko tkankowe w celu utworzenia kompleksu białek zdenaturalizowanych alkaliami, zmydlona tkanka tłuszczowa z zanikiem potasu, zmydlanie ciepła przez Humian potasowy może spowodować uszkodzenie tkanki głębokiej. Ponieważ kompleks białek zdenaturalizowanych alkaliami jest rozpuszczalny, jony metali alkalicznych mogą być dalej penetrowane do głębokiej tkanki, powodując uszkodzenia.

Żrące oparzenia alkaliczne są zwykle głębokie w więcej niż dwóch stopniach, Potas Humate ostrzy gwałtowne. Rozpuszczanie rany w celu pogłębienia rany, miękki parch, było kleistym poślizgiem "mydlanym" lub "zgniłym tofu", podobnym do zmian, łatwym do skomplikowania po zakażeniu zranionej posocznicy. Kontakt paznokci z alkalicznymi substancjami żrącymi stanie się cieńszy, utrata połysku, dzięki czemu paznokieć będzie płaski, a nawet łyżka. Cienki roztwór może sprawić, że skóra będzie sucha, popękana, linią. Sól kaustyczna na oku i silne podrażnienie górnych dróg oddechowych może powodować oparzenia oczu i górnych dróg oddechowych.

1, stosowany jako środek pochłaniający wilgoć, absorbujący, do produkcji kwasu szczawiowego i różnych potasu, ale także do galwanizacji, rzeźby, litografii i tak dalej.

2, głównie wykorzystywane do produkcji surowców takich jak potas, Human potasowy, taki jak nadmanganian potasu, węglan potasu i tak dalej. W przemyśle farmaceutycznym, do produkcji boru potasu, spironolaktonu, heparanolu, propionianu testosteronu i tak dalej. W przemyśle lekkim do produkcji mydła potasowego, baterii alkalicznych, kosmetyków (takich jak krem ​​na zimno, krem ​​i szampon). W przemyśle farbiarskim do produkcji barwników, takich jak redukcja niebieskiego RSN i tak dalej. W przemyśle elektrochemicznym, do galwanotechniki, rzeźby i tak dalej. W przemyśle tekstylnym, do drukowania i barwienia, bielenia i merceryzacji, Humanu potasu i wielu używanych do produkcji włókien chemicznych, głównych surowców z włókien poliestrowych. Ponadto jest on również stosowany do grzałek metalurgicznych i odtłuszczania skóry i tak dalej.

3, surowców chemicznych, dla medycyny, chemii gospodarczej i tak dalej.

4, stosowane jako odczynniki analityczne, odczynniki zmydlania potasu z humidem, dwutlenek węgla i pochłaniacz wilgoci.

5, przemysł chemiczny do produkcji mydła do prania, szampon z mydłem potasu Humate, mydło, krem, zimna śmietana, szampon i inne surowce. Humian potas Przemysł farmaceutyczny do produkcji progesteronu, waniliny i innych surowców. Przemysł barwników stosuje się do wytwarzania barwników melaminowych. Przemysł baterii jest używany do produkcji baterii alkalicznych.