Strona główna > Aktualności > Treści

Humian potasowy jest bardziej powszechny

Oct 19, 2017

Wodorotlenek potasu Stosowanie tego produktu jest bardziej powszechne, Humian potasowy specyficzne zastosowanie wartości przemysłu chemicznego jest wysoki, to zastosowanie tego produktu dużo, Humat potasowy wiemy, ile? W poniższym artykule dla każdego, kto opracuje opracowanie kleju ogniotrwałego wodorotlenku potasu, spotykamy się, aby dowiedzieć się o tym.

Sposób przygotowania cieczy ogniotrwałej: 8 kg granulowanego wodorotlenku potasu, 7 kg sproszkowanego węglanu sodu (soda kalcynowana) (wyprodukowany przez Asahi Glass Co., Ltd.) i 30 kg metalicznego krzemku dodano w naczyniu reakcyjnym, a następnie 60 L wody. W którym rozpoczęła się naturalna reakcja, Humat potasowy z dna wodorotlenku potasu zaczął gwałtownie reagować, w zbiorniku reakcyjnym od dolnej strony do górnej strony konwekcji.

Gdy temperatura reakcji wzrasta naturalnie, Humat potasowy temperatura reakcji jest w zakresie od 80 do 90 ° C, a stan reakcji jest najbardziej aktywny. Temperatura reakcji nie jest wyższa niż 92 ° C. Reakcja kończy się około 10 h, oddzielając substancję stałą i można uzyskać około 48 litrów (około 70 kg) ogniotrwałego roztworu. Resztkowa substancja stała jest blokiem metalo-krzemowym, jeśli zostanie umyta wodą, pozostawiając około 22 kg bloków metalo-krzemowych. Human potasowy W tym pozostałym bloku metalicznego krzemku dodano blok metalo-krzemowy o masie około 8 kg i do drugiej reakcji dodano 30 kg metalicznego krzemku.

W ten sam sposób jak w pierwszej reakcji do naczynia reakcyjnego dodano 8 kg granulowanego wodorotlenku potasu i 7 kg sproszkowanego węglanu sodu (soda kalcynowana) (wyprodukowanego przez Asahi Glass Co., Ltd.), a następnie kolejno dodano 22 kg bloku metalo-krzemowego i 8 kg nowych bloków metalo-krzemowych, humat potasowy, a następnie dodanie 60 litrów wody w celu rozpoczęcia drugiego przygotowania reakcji ogniotrwałej.

W przygotowaniu, zgodnie z pierwszym dodaniem granulowanego wodorotlenku potasu, a następnie dodając sproszkowany węglan sodu (soda kalcynowana), dodać blok metalo-krzemianowy, Human potasowy, a następnie dodać wodę w kolejności dodawania, zaczynając od spodu Reakcja wodorotlenku potasu może być tworzona w górę iw dół Konwekcyjna aktywna reakcja, która przygotowała lepszą wydajność ogniotrwałej cieczy.

Czyste działanie wodorotlenku potasu Uważam, że słyszeliśmy, że ten produkt na wiele sposobów ma bardzo dobre zastosowanie, w celu ułatwienia zrozumienia wszystkim, Potasu Humate lepsze zrozumienie tego produktu, następujące Xiaobian specjalnie dla wszystkich, aby wprowadzić następny Stały wodorotlenek potasu do odporności na tłuszcz, spotykamy się, aby dowiedzieć się o tym.

1, pierwsze przygotowanie wody do zbiornika do odtłuszczania, Human potasowy w przyszłości, następnie 21 g stałego wodorotlenku potasu, 25 g siarczanu sodu, 5 g glukonianu sodu, 2g alginianu sodu dodanego do odtłuszczającej wody, mieszając do stopienia;

2, w innym plastikowym wiaderku w iniekcji 50 g wody i 3 g dodatków A i 2 g dodatków B w bębnie mieszania 5-10min, tak że całkowicie się topi, od wlanego do zbiornika, Humanu potasu i pozostanie 37 g wody wylewa się na jedną, to znaczy utratę środka odtłuszczającego w temperaturze pokojowej;

3, pojawienie się ogólnego wyglądu oleju, Humanu Potasu tylko w tym środku odtłuszczania moczyć przez około 10 minut, aby osiągnąć satysfakcję z efektu odtłuszczania, odtłuszczanie potasu Humate faktycznie oprócz oleju i wody po umyciu powierzchni wody film był średnia warstewka wody Jedyną specyfikacją odtłuszczania jest najlepszy moment na usunięcie przedmiotu obrabianego.