Strona główna > Aktualności > Treści

Efekt Humanu potasu

Aug 02, 2017

Alkaliczny mechanizm urazu oparzeniowego jest alkalią wchłaniania wody, Humanu Potasu, dzięki czemu lokalna odwodnienie komórek, alkalia i białko tkanek w celu utworzenia kompleksu białek zdenaturalizowanych alkaliami, zmydlona tkanka tłuszczowa, zmydlenie ciepła może spowodować uszkodzenie tkanki głębokiej. Humian potasowy Ponieważ kompleks białek zdenaturalizowanych alkaliami jest rozpuszczalny, jony metali alkalicznych mogą być dalej penetrowane do głębokiej tkanki, powodując uszkodzenia.

Oparzenia żrące są zwykle głębokie na więcej niż dwa stopnie, kłujące w przemoc. Rozpuszczenie rany w celu pogłębienia rany, miękkie strupy, Human potasowy był kleistym poślizgiem "mydlanym" lub "zgniłym tofu", podobnym do zmian, łatwym do skomplikowania po zakażeniu zranionej posocznicy. Kontakt paznokci z alkalicznymi substancjami żrącymi stanie się cieńszy, utrata połysku, dzięki czemu paznokieć będzie płaski, a nawet łyżka. Humian potasowy Cienki roztwór może sprawić, że skóra stanie się sucha, popękana, linią. Sól kaustyczna na oku i silne podrażnienie górnych dróg oddechowych może powodować oparzenia oczu i górnych dróg oddechowych.

1, stosowany jako środek osuszający, chłonny, Human potasowy do produkcji kwasu szczawiowego i różnych potasu, ale także do galwanizacji, rzeźby, litografii i tak dalej.

2, stosowany głównie do produkcji surowców takich jak potas, takich jak nadmanganian potasu, węglan potasu i tak dalej. W przemyśle farmaceutycznym Human potasowy do produkcji borku potasowego, spironolaktonu, heparanolu, propionianu testosteronu i tak dalej. W przemyśle lekkim do produkcji mydła potasowego, baterii alkalicznych, kosmetyków (takich jak krem ​​na zimno, krem ​​i szampon). Humian potasowy W przemyśle farbiarskim do produkcji redukujących barwników, takich jak redukcja niebieskiego RSN i tak dalej. W przemyśle elektrochemicznym, do galwanotechniki, rzeźby i tak dalej. W przemyśle tekstylnym, do drukowania i barwienia, bielenia i merceryzacji, oraz dużej liczby używanych do produkcji włókien chemicznych, głównych surowców z włókien poliestrowych. Ponadto humat potasowy jest również używany do grzałek metalurgicznych i odtłuszczania skóry i tak dalej.

3, surowców chemicznych, dla medycyny, chemii gospodarczej i tak dalej.

4, stosowane jako odczynniki analityczne, odczynniki zmydlania, dwutlenek węgla Humanu potasu i pochłaniacz wilgoci.

5, przemysł chemiczny do produkcji mydła do prania, szamponu, kremu, śmietany, kremu humusowo-potasowego, szamponu i innych surowców. Przemysł farmaceutyczny do produkcji progesteronu, waniliny i innych surowców. Przemysł barwników stosuje się do wytwarzania barwników melaminowych. Przemysł baterii jest używany do produkcji baterii alkalicznych

Organizacja ma efekt palenia, może rozpuścić białko, powstawanie alkalicznego denaturowanego białka. Roztwór lub kurz spryskany na skórze, zwłaszcza spryskany błotem śluzowym, może wytworzyć miękki strup. Im wyższe stężenie roztworu, tym wyższa temperatura, tym silniejszy efekt. Human potasowy Rozpryskany do oka, nie tylko może uszkodzić rogówkę, ale także spowodować głębokie uszkodzenie tkanki oka.

Maksymalne dopuszczalne stężenie wynosi 0,5 mg / m. Należy unikać dotykania skóry i oczu, takich jak przypadkowe dotknięcie, można użyć wody do umycia uszkodzonych części, Humanu potasu, a następnie zwilżyć 5% kwasem octowym, kwasem winowym, kwasem chlorowodorowym lub roztworem kwasu cytrynowego; takie jak rozbryzgiwanie oczu, ostrożne stosowanie wody lub roztworu soli fizjologicznej Powolne płukanie 10 ~ 30 min, a następnie kliknięcie 2% karnitywaku lub 0,5% roztworu karnityny. Operacja powinna być noszona przez mocną tkaninę wykonaną z mundurów, gumowe rękawice noszące Human potasowy, mankiety, fartuchy, buty i inne produkty ubezpieczeniowe, ręce powinny być pokryte neutralną i hydrofobową maścią.