Strona główna > Aktualności > Treści

Kwas Huminowy Najlepszy Efekt

Aug 02, 2017

Po pierwsze, nawóz z kwasem humusowym wybiera się zgodnie z metodą aplikacji. W przypadku podawania impulsu, nawadniania kroplowego lub opryskiwania dolistnego zaleca się stosowanie humianu potasowego, humusowego kwasu humusowo-amonowego lub kwasu fulwowego, fenwalanu amonu. W przypadku stosowania jako nawozu podstawowego, Humic Acid zaleca się wybór humusu amonowego lub humusu amonowo-saletrzanego i innych nawozów, aplikacja powinna zwrócić uwagę na pochowany w glebie, ponieważ kwas huminowy, amoniak i wodorowęglan amonu, jest produktem kombinacja, Humic Acid łatwo ulatniać się, Shi lub sprayem z liści. Ponadto nie należy podawać humusu sodu w glebie o wysokim pH (soli fizjologicznej).

Po drugie, zgodnie z preferencjami upraw i węzłami wzrostu wybierz nawóz z kwasem humusowym. Dla drzew owocowych, na przykład, nacisk na nawożenie w upadku nawozów, nawozów potażowych, nawożenie wiosennym kwasem humusowym koncentruje się na nawozie azotowym, różnicowaniu kiełkowania na nawozie fosforowym i nawozie potasowym, do okresu powiększania owoców będzie musiał skupić się na azocie nawóz, humusowy nawóz potasowy, nawóz wapniowy i mikro nawóz. Ponadto, ale także z preferencjami nawożenia upraw. Na przykład, drzewa owocowe, warzywa z bakłażana, tytoń, trzcina cukrowa itp. To rośliny uprawne potasu, a kwas humusowy to najlepsze zastosowanie nawozu humusowo-potasowego.

Wreszcie, nawozy humusowe są wybierane na podstawie kategorii i kosztów uprawy. Kwas humusowy Kwas humusowy nawozowy w zależności od rodzaju i ilości składników odżywczych dzieli się na nawóz na pierwiastek huminowy, nawóz na bazie kwasu huminowego (mieszany), nawóz organiczny na bazie kwasu huminowego, nawóz organiczno - nieorganiczny na bazie kwasu huminowego, nawóz do kwasu humusowego.

Dla drzewek warzywnych i owocowych można wybrać nawóz organiczny z kwasem humusowym, kwas humusowy organiczno - nieorganiczny nawóz wieloskładnikowy lub pierwiastki śladowe kwasu huminowego w nawozie, kwas humusowy te nawozy, użycie kwasu humusowego, w materii organicznej może osiągnąć 20% do 45%, może skutecznie poprawić smak i kolor plonu. W przypadku stosowania w postaci sprayu lub listowia natryskiem zaleca się wybór nawozu rozpuszczalnego w wodzie z kwasem huminowym lub kwasem fulwowym, chociaż wyższe ceny tych nawozów, ale szybkie, skuteczne, a zatem stosowane dla wyższej wartości ekonomicznych upraw. Chociaż kwas humusowy może być stosowany w całym okresie wzrostu upraw, kwas humusowy, ale ze względów ekonomicznych, po przeszczepie roślin, przed kwiatem, pęcznieje, zmienia kolor na cztery kluczowe okresy każdego impulsu 1 ~ 2 razy, obrzęk i kolor w połączeniu z efektem rozpylania będzie lepszy.

Z "Dynastii Ming" Li Shizhena "Kompendium Materia Medica" w "Wu Jin San", materiał z kwasem humusowym był aplikacją ludzką ma 400 lat historii, w kraju znaleziono kwas humusowy i wydobyto go z pełnego 220 lat The . Obecnie na świecie opublikowano bezpośrednie lub pośrednie stosowanie kategorii substancji humusowych w 70 kategoriach, ponieważ surowce organiczne są szeroko stosowane w rolnictwie, leśnictwie, hodowli zwierząt, wice, rybołówstwie, ropie naftowej, przemyśle chemicznym, materiałach budowlanych, przemyśle lekkim, medycynie, humii Kwasowa ochrona środowiska Wiele pól. Obecnie głównymi produktami do produkcji rolnej są: kwas organiczny - nieorganiczny nawóz kwasem fulwowym i kwas fulwowy jako surowce w pakiecie nawozowym Kamei bonus, Jinli, zysk, hormony roślinne, modyfikacje gleb humusowych, środki suszowe, pestycydy takie jak agentów.

Kwas huminowy jest rodzajem naturalnej materii organicznej. Jest to produkt starożytnej rośliny, która rozkłada i syntetyzuje mikroorganizmy. Ma słabą kwasowość, absorpcję wody, koloid kwasu huminowego, adsorpcję, wymianę jonową, kompleksowanie, redoks i aktywność fizjologiczną. Czekać. W zależności od wielkości i rozpuszczalności masy cząsteczkowej kwasu huminowego, podzielonej na kwas fulwowy, kwas chlorowodorowy i czarny kwas fulwowy. Kwas humusowy Kwas fulwowy charakteryzuje się małą masą cząsteczkową, grupami kwasowymi, rozpuszczalnymi w kwasie, alkaliach i wodzie, łatwymi do pochłaniania przez rośliny, szeroko stosowanymi w produkcji rolniczej. Biochemiczny kwas fulwowy jest oczyszczany po dokładnej fermentacji kwasu fulwowego, który oprócz kwasu fulwowego zawiera kwas humusowy, ale zawiera także 17 rodzajów aminokwasów, białka, kwasy nukleinowe, witaminy, cukry, różnorodne enzymy, różnorodne pierwiastki mikroelementów .

Kwas huminowy to tradycyjna chińska medycyna, Humic Acid to rola większości nie mocnych, chociaż szybki efekt, ale w większości powolny, główne zmiękczenie kondycjonowania roślin, pozostawiając równowagę yin i yang, w celu osiągnięcia leczenia choroby i poprawy witalność i odporność roślin