Strona główna > Aktualności > Treści

Rola czynników chelatujących w nawozach

Aug 17, 2017

W normalnych warunkach otoczenia metali ciężkich w glebie są adsorbowane na twardą powierzchnię gleby i pozostają w warstwie uprawy gleby ze względu na akumulacja metali ciężkich w glebie. W związku z tym stosowania metali ciężkich chelatujące do gleby może poprawić działanie i biodostępność metali ciężkich w glebie, co ułatwia przepływ i być wchłaniane.

Rola czynników chelatujących w nawozach jest ochrona kationów metali w pierwiastki śladowe z silną jony ujemne, uwięziony w glebie stworzyć niezgodny Sole, które są rozwiązywane. Następnie najlepiej chelatujący powinny być lepsze pH gleby do dostosowania się do produktu, nie szybkiej degradacji produktu nie jest negatywne, żeby wiązać się z pomocą techniczną. Prosty chelatacji, osób nie popierają. Zaletą IDHA jest ochrona jony pierwiastków śladowych, wadą jest to, aby zwiększyć głośność molekularnej. Oczywiście różnica jest nie tylko tutaj, jak nie IDHA, molekularna pojemność jest mała dla absorpcji, ale stabilność jest również trudne do zagwarantowania, łatwy w obsłudze w wydajności lub awarii. Podczas dokonywania specyficznych produktów, że musi być konkretne, wspieranie technologii. Non doping technologii, w rzeczywistości bardziej trudne. SOTOUS personelu technicznego do wprowadzenia swoich produktów, o których mowa technologii wydania liść, który jest ich produkty-oszukiwanie gdzie zalety. Jestem po prostu dodając do technologii IDHA, nie można zaprzeczyć, że. Oryginalne produkty pierwiastków śladowych są non chelatujące, ale to jest po prostu nie niepokonany non oszukiwanie, w tym kontekście, IDHA technologia powstała, z punktu widzenia aplikacji gleby więcej korzyści.

Liść spray i gleby w organizmie IDHA nie jest taki sam, IDHA nie jest używany w powierzchnię spray, ale w absorpcji efektywności Limited, za pomocą tej samej technologii mogą być rozwiązane. Ale jeśli istnieje żadna technologia nie pasujące produkty IDHA, żucia w korzystaniu z liści, z pewnością wpłynie wydajność w Europie, IDHA chelatujące technologia została w dużej mierze zastąpione EDTA. Nie tylko w zakresie upraw rolnych. Bayer na światowych rynkach farmaceutycznych i przemysłowych do promowania IDHA chelatujące pierwiastków śladowych, szersze zastosowanie. IDHA od poziomu technicznego, aplikacji i aplikacji gleby są bez problemu, ADOB Adam Kate mówić IDHA, głównie w liści, główne znaczenie jest ww spray liść, szybsze i bardziej skuteczne. HBED jest specjalnie opracowany dla aplikacji extreme overbased gleb o pH powyżej 10, zaleca się gleby aplikacji, aby rozwiązać problem wysokiej alkaliczne gleby i warunków nie może wchłonąć śledzenia problemu w Chinach północno-zachodniej, Sichuan rynku...

HBED stworzono z myślą o ekstremalnych gleby zasadowe. W północno-zachodniej gleby stosowanie EDTA chelatujące elementy nie wchłania się.

111.jpg