Strona główna > Aktualności > Treści

EDTA Chelates Skuteczne wsparcie

May 18, 2017

Środek chelatujący EDTA został wprowadzony na rynek od kilku lat, jako leczenie kanałowe dobrych, skutecznych produktów pomocniczych, nie wiem, że jego towarzysze nie wykorzystali do własnego użytku i zrozumienia tego produktu, EDTA Chelates wykonano pod wykończeniem.

EDTA jest czynnikiem chelatującym kanał korzeniowy, EDTA chelatuje skład chemiczny kwasu etylenodiaminotetraoctowego, który to podręczniki przekazały nam tę wiedzę.

Teraz na rynku są dwa takie produkty, EDTA Chelates, z których jeden jest francuskim niebieskim produktem, EDETAT, z 14% EDTA, aby pomóc rozszerzyć wąski kanał korzeniowy EDTA Chelates, 14 ml \ butelki.

Aplikacja środka chelatującego EDTA

1. Nadaje się do czyszczenia zęba i materiałów do wykonywania kanałów korzeniowych

2. Może zmiękczyć kanał korzeniowy

3. Nadaje się do zwapnienia zwężenia kanału korzeniowego, kanału rdzeniowego atrezji

4. Może usuwać zwapnienia i skalowanie kanałów

5. Ze smarowaniem w celu ochrony urządzenia i zębów

Środek działania środka chelatującego EDTA

1. Usuwanie substancji zjonizowanych w wyniku reakcji chemicznej, EDTA Chelaty Skuteczne usunięcie podchlorynu sodu nie może usunąć skali

2. Smarowanie jest łatwiejsze do wypełnienia procesu

3. Dobra aktywność przeciwbakteryjna

4. Po oczyszczeniu, aby utworzyć czystą ścianę kanału korzeniowego

Środek chelatujący EDTA, EDTA Chelates, reprezentuje siłę wiązania środka chelatującego i jonu metalu, a wartość chelatująca oznacza ilość środka chelatującego chelatującego jony metalu.

Niektórzy ludzie w rzeczywistej formule spotkają się z dodatkiem środka chelatującego, lub pojawi się zjawisko skalowania, będą się martwić o żucie EDTA. Siła Chelate nie jest wystarczająca, a jony metali nie mogą być skutecznie połączone, rzeczywista ilość środka chelatującego nie jest w miejsce, skutkujące zjawiskiem skalowania