Strona główna > Aktualności > Treści

Amino Acid Stay Normal

Oct 27, 2017

Czym jest aminokwas? Aminokwasy są głównie stosowane w medycynie do przygotowywania złożonych wlewów aminokwasów, również stosowanych jako środki terapeutyczne i do syntezy leków peptydowych. Aminokwas Obecnie istnieje kilkaset rodzajów aminokwasów, które są używane jako leki, w tym 20 rodzajów aminokwasów, które tworzą białko i 100 rodzajów aminokwasów, które tworzą niebiałkowe.

Aminokwasy są stosowane do regulacji poziomu cukru we krwi, aminokwasów w cukrzycy, diety, profilaktyki i leczenia ostrego zapalenia wątroby wywołanego nieprawidłową czynnością wątroby, stosowanego w celu uzupełnienia osłabienia fizycznego i różnych chorób spowodowanych utratą białka. Ale nadal wiele osób obawia się, że aminokwasy mają skutki uboczne, Amino Acid następujące szczegóły skutków ubocznych aminokwasów.

Efekty uboczne aminokwasów: powodują otyłość, aminokwasy aminokwasowe na niedobór białka i wyniszczające pacjentów, niewydolność wątroby i nerek, osłabienie mięśni, jeśli jest to normalne i odżywianie jest już bardzo obfite, nadmierne białko ciała lub aminokwas zbyt dużo, to będzie powodować otyłość

Aminokwasowe skutki uboczne dwóch: przyczyna fizycznego dyskomfortu, dla zdolności trawiennych normalnych zdrowych małych dzieci nie są odpowiednie do spożycia, jest trzecim lekiem, aminokwas po jedzeniu nieuchronnie wiele niewygodne.

Aminokwasowe skutki uboczne trzech: dieta wysokobiałkowa spowoduje zwiększoną częstość występowania nefropatii cukrzycowej. Aminokwasy to wysokobiałkowa dieta, nadmierne spożycie aminokwasów może prowadzić do cukrzycy.

Aminokwasy mają różne efekty metaboliczne u niemowląt i dorosłych. Stosowanie zwykłego wlewu aminokwasów, niemowląt i małych dzieci w aktywności hydroksylazy fenyloalaniny jest niskie, aminokwasy łatwo dają wysoką fenyloalanemię. I brak tyrozyny;

Dlatego też niemowlęta i małe dzieci stosujące wlew aminokwasów powinny zmniejszać ilość fenyloalaniny, metioniny, glicyny, zwiększać ilość cysteiny, tyrozyny, histydyny tak, aby spektrum aminokwasów w osoczu utrzymywało się normalnie. Ten produkt dostosowuje się do właściwości metabolizmu noworodka, zmniejszając ilość fenyloalaniny, metioniny, glicyny, zwiększa ilość cysteiny, tyrozyny, histydyny, aminokwasów, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe dzieci.

Aminokwasy to podstawowe jednostki białkowe, w tym skóra, paznokcie, włosy składają się z białka, a włosy stanowią 90% składu kolagenu. Aminokwasy stosowane we włosach i skórze, nie tylko powyżej powiedział, aby dodać odżywianie, dodać wodę, ale także może poprawić działanie odpornościowe skóry, Aminokwas wzmacnia detoksykacji układu limfatycznego, zwiększenie wrażliwości skóry wrażliwej ma dobry efekt , Aminokwasy i mogą utrzymać włosy i włókna kolagenowe skóry i elastyczne włókna normalnego wzrostu, aminokwasów, aby utrzymać delikatną i elastyczną skórę, aby utrzymać elastyczność włosów.