Strona główna > Aktualności > Treści

Konserwacja i naprawa aminokwasów

Aug 10, 2017

Rola aminokwasów w rozwoju roślin to trzy: 1 dodatkowe źródła organicznych składników odżywczych azotu i 2 czynniki chelatujące jonów metali. Aminokwasy pełnią funkcję jonów metali kompleksujących (chelatowych), łatwo można w nich umieścić niezbędne pierwiastki i pierwiastki śladowe (wapń, magnez, żelazo, mangan, cynk, miedź, kwas aminowy, molibden, bor, selen itp.) do rośliny, poprawić wykorzystanie roślin różnych składników odżywczych; 3 preparat katalizowany enzymem. Aminokwas jest promotorem i katalizatorem syntezy enzymów w roślinach, aminokwasu, który odgrywa ważną rolę w metabolizmie roślin. Jednak aminokwasy są łatwo przyswajane i rozkładane przez bakterie w glebie, więc nie zaleca się stosowania ich jako podstawowego obornika w glebie, aminokwasu, ale w celu wytworzenia nawozów dolistnych, które są rozpylane na liściach, aby rośliny mogły wchłonąć aminokwasy i inne elementy bezpośrednio przez listowie.

Aminokwasy Produkty oczyszczające Najważniejszym składnikiem jest sól acyloaminokwasowa, aminokwas, który jest surfaktantem z aminokwasu acylowego, jego nazwa to: xx acyl y-alanina Z

Front xx to strona olejowa, zwykle laurowa, kokosowa, czasami widzi palmy

Środek y to nazwa aminokwasu, którym jest zwykle dolina (kwas amonowy), gan (kwas amonowy), czasami widzimy propionowy (kwas amonowy), mięsień (kwas amoniakalny)

Końcowy z to hydrofilowy sód, potas lub trietanoloamina (w skrócie TEA)

Powyższe moduły konstrukcyjne można dowolnie składać, takie jak glutaminian sodu z orzecha kokosowego, kwas aminokwasowy z kwasem laurynowym, herbata propionianowa palmitynowa.

Niektóre aminokwasy czyszczące dodają niewielką ilość soli acyloaminokwasowej, w porównaniu z tabelą kompozycji, a nie główny środek powierzchniowo czynny, ale rozpraszający, aminokwas znany jako "powierzchnia oczyszczająca aminokwasy". Na przykład głównie malutka emulsja oczyszczająca aminokwasy, podzielona na:

Woda, twarde alkohole, glicerol, glikol propylenowy, eter laurylowy, siarczan sodu, kwas palmitynowy, alkohol laurylowy, kwas nutmegowy, wodorotlenek potasu, olej kokosowy amidopropylobetaina, amid kwasu kokosowego, amid, DEA, stearynian glikolu etylenowego, PEG-150 dwa kwas stearynowy ester, stearynian gliceryny, ester kwasu Pear-100 stearynowego, glutaminian potasu, kwas potasowy laurynowy, hydroksypropyloceluloza, ekstrakt z liści amonu, wyciąg z liści aloesu, ester metylowy hydroksyfenylu, ester hydroksypropylowy, EDTA dwa sodu, esencja

Chociaż dodatek glutaminianu potasowego kwasu kokosowego i laurynowego kreatynowego potasu, ale lokalizacja struktury formuły ciała głównego lub sillów (ester kwasu siarkowego) + baza SOAP (karboksylan), aminokwasów nie jest dobrą powierzchnią oczyszczającą aminokwasy.

Niezbędne aminokwasy są niezbędne do wzrostu, konserwacji aminokwasów i utrzymania organizmu. Jeśli brakuje, występują następujące objawy:

1. Brak wigoru i energii.

2, zjawisko przedwczesnego starzenia się.

3, wydajność gojenia się ran jest słaba.

4. Upośledzenie rozwoju dziecka.

Jeśli dieta często nie zawiera niezbędnych aminokwasów, może mieć wpływ na zdrowie. Odgrywa ważną rolę w rozwoju dziecka. Histydyna jest niezbędna dla wzrostu i rozwoju dzieci, aminokwasy argininy, cystyny, tyrozyny i tauryny są niezbędne dla wcześniaków.